3D Спиење Маска, Црна Eyeshade Покрие Природни Спиење Очи Маска Мажи Жени Патување Око Печ Помош се Релаксираат Остатокот маска за очи Eyepatch алатка
Ново

3D Спиење Маска, Црна Eyeshade Покрие Природни Спиење Очи Маска Мажи Жени Патување Око Печ Помош се Релаксираат Остатокот маска

DEN 203.00
DEN 225.12

Во форма достапна за нарачката


Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Купи 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Оваа превозот начин е економски без меѓународно следење на број и тоа може само да се следи во Кина, кога пакетот лево Кина, тогаш тоа не мора логистика информации, се додека не добиете пакетот. 2. Русија Купувачи : руската поштенски канцеларија барања за проверка на целосното име на примачот, па ве молиме љубезно кажете ни го вашето име и презиме (три зборови), да дава тоа добро. Ви благодариме на соработката. 3. Ние и ветуваме на за време на испорака во текот на 60 дена, обично тоа треба цела 30-52 дена за да стигне до вас. Ние не прифаќаме спор околу не добивањето на стоката во текот на нашиот вети време. Вашиот ДОВОЛНО трпение ќе бидат високо ценети. 4. Кога ќе примите пратката, ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и не ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Оцени за првиот, ние ќе го решиме проблемот, ви благодарам. 5. Секогаш кога оу исполнат никакви проблеми, можете директно да контактирате со нас, не е потребно да го отвори спорот. 6. Ние поддршка на ОЕМ, ODM прилагодување & Drop превозот на, ве молиме слободно да не контактирате во било кое време. 7. Ние ви препорачуваме да го прочитате опис внимателно и направете ја вашата нарачка директно, нормално вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена. 8. Ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ќе продолжи да се воведе нови производи, и најмал попуст. Вашата нарачка ќе биде голем поттик и моќ за нас!!!
3 D Спиење Маска, Црна Eyeshade Покрие Природни Спиење Очи Маска Мажи Жени Патување Око Печ Помош се Релаксираат Остатокот маска за очи Eyepatch алатка

Карактеристики : Одлична дизајн : цврсто изолирани светлината Невидливо печ : невидливи магија печ, долго прилагодливи, мазна и не боли раката Високо еластична собираат еластичен појас : Содржи врвот се повлече до влакна, висока еластичност, без тесна чувство Може да дишеме слободно и Без чувство на угнетување со тоа. Ултра-меки дише ткаенини : внатрешниот слој на ГРАДНИК материјал, единствен притисок очила на лицето, така што на носителите се чувствуваат удобно Спецификации : Тип : Допир на Кожата Директно(Б) одговара за : Патување,канцеларијата на работниците,студентите,возраст,пладне се скрши,ноќно спиење,итн. Бои да се Избере : Црна/Виолетово/Сино Стр acking Содржина : 1 x маска за очи 1 x Пар Earplugs 1 x Торба

Главните својства

боја:
Сина, Црна, Виолетова
Тип На Објект:
Спиење & ' Рчењето
Тип:
eyeshade
Бренд Име:
Raiuleko
работа на владата:
Око Маска
Притисок Опсег:
4-30 cmH2O
Материјал:
Мека
Eyeshade Тип:
3D Eyeshade
Број На Модел На:
R-075
боја:
Сина,Црна,Виолетова
Одговара:
спиењето/ ' Рчењето / Одмор /Патување
Количина:
1pcs
Функција:
Дише,Удобно,нула притисок
Предност:
силна затемнување и дише, не се чувствуваат притиснете
Изработка:
3D Лесна
Име:
спиење маска за очи
Eyeshade Тип:
3D Eyeshade маски за спиење
antifaz став dormir:
око печ за спиење
3D Мека Око Сунѓерот Маска:
Патување Спиење Остатокот 3D Око Маска

Избор на купувачот