2 парчиња/Set HAUSNN Canbus Грешка Слободен Белата 18SMD LED Број Табличка Светла За SEAT Altea Exeo/ST Ibiza Леон Бесплатен Превозот
Ново

2 парчиња/Set HAUSNN Canbus Грешка Слободен Белата 18SMD LED Број Табличка Светла За SEAT Altea Exeo/ST Ibiza Леон Бесплатен

DEN 597.60

Во форма достапна за нарачката


1.18# висок квалитет SMD LED 2. Вграден-во Canbus контролер, Нема грешки или предупредувачко 3. Лесна инсталација, plug and play 4. 4 X посветла од акции светилка 5. Ниска потрошувачка на енергија
Се работи За СЕДИШТЕ(CANBUS) Altea (XL/Freetrack модел) 2007~ Exeo/ST 2009~ Ibiza(Cupra/Bocanegra/Fr модел) 2009~ Леон/Leon4 2006 ~

Главните својства

Бренд Име:
HAUSNN
Име На Модел:
LPL-030601
Објектот Тежина:
0.1KG
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Табличка Светла

Избор на купувачот