Анти-Стрес се Игра Тесто Светат во Темница Полимер Глина Лигите Светлина Plasticine Китови Образование Новина Глинени Играчки Зелена
Ново

Анти-Стрес се Игра Тесто Светат во Темница Полимер Глина Лигите Светлина Plasticine Китови Образование Новина Глинени Играчки

DEN 437.76

Во форма достапна за нарачката


Функција :
1. Тоа е магнетизам и силна пластичност
2. Погодна за сите возрасти да се игра
3. Тоа е корисна за развојот на децата (на интелигенција, исто така, им помага на возрасни декомпресија , и да се спречи senile деменција, во одредена мера
Параметри :
1. Материјал : силикон маснотии
2. Тип : plasticine
3. Производ Големина : околу 6 * 4 cm / 2.36 * 1.57 инчен
Пакетот вклучува :
1 X 50g Зелена Plasticine
Answer : ___________________________ Note :
Не е потребно да се стави на plasticine во печка; и таа ќе биде сува преку нивно ставање во воздухот, за неколку часа. Затоа, на неискористениот Plasticine мора да бидат заштитени под печат, во спротивно, таа ќе стане сува и е тешко и не може да се користи.
Чекор 1 : Апсорбираат сончева светлина или lamplight неколку часа.
Чекор 2 : Во темно место, тоа ќе зрачи.

Главните својства

боја:
Зелена
Plasticine Боја Број:
Полна Боја
Пол:
Унисекс
Износот на бојата plasticine:
Полна Боја
Бренд Име:
LIYUAN
Предупредување:
Не Се Јадат
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Plasticine
боја:
Зелена

Избор на купувачот