4PCS 30765108 Паркинг Сензори За Автомобили PDC Паркинг Сензор за Volvo S40 S60 S80 V50 V70 XC70 XC90
Ново

4PCS 30765108 Паркинг Сензори За Автомобили PDC Паркинг Сензор за Volvo S40 S60 S80 V50 V70 XC70 XC90

DEN 1223.04

Во форма достапна за нарачката


4 PCS 30765108 Паркинг Сензори За Автомобили PDC Паркинг Сензор за Volvo S40 S60 S80 V50 V70 XC70 XC90
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
Производителот Дел Број :
30765108
Осветленост Дел Број :
8637457,30668100,30764160
Апликации :
2007-2013 За Volvo C70 T5 2.5 L L5 - Гас
2010-2011 За Volvo S40 T5 R-Дизајн На 2.5 Л L5 - Гас
2007-2010 За Volvo S40 2.4 јас 2.4 L L5 - Гас
2007-2009 Година 2011 За Volvo S40 T5 2.5 L L5 - Гас
2007 Година За Volvo S60 Р 2.5 L L5 - Гас
2007-2009 За Volvo S60 T5 2.4 L L5 - Гас
2007-2009 За Volvo S60 2.5 Т 2.5 L L5 - Гас
2010-2011 За Volvo V50 T5 R-Дизајн На 2.5 Л L5 - Гас
2007-2010 За Volvo V50 2.4 јас 2.4 L L5 - Гас
2007-2009 Година 2011 За Volvo V50 T5 2.5 L L5 - Гас
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Главните својства

OSD Language:
Разговор Опсег:
2.5 m (откривање на далечина)
Бренд Име:
Malcayang
Име На Модел:
30765108
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Невидливи
Производителот Дел Број:
30765108
Осветленост Дел Број:
30668100, 30764160, 8637457

Избор на купувачот