Секси Долна Облека Еротски Fishnet Bodystocking Bodysuits Костими За Жените Се Отвори Crotch Catsuit Теди Babydolls Долна Облека
Ново

Секси Долна Облека Еротски Fishnet Bodystocking Bodysuits Костими За Жените Се Отвори Crotch Catsuit Теди Babydolls Долна Облека

DEN 185.00
DEN 213.12

Во форма достапна за нарачката


Големина на Единица Биста Половината Колковите ЦИП Рус Големина
НИ/ДА
ГОЛЕМИНА
ЕУР
ГОЛЕМИНА
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АНИ
ГОЛЕМИНА на една големина CM 101 101 101-C 46 10 42 14 ВО 39 39 39 Материјал Spandex + најлон ,Мека ,висока еластичност Пакет
Независна едноставно пакување(opp вреќа и еден bodystocking ), Не школка пакување.
Bodystocking не вклучува Камшик панталони, обетки, и други додатоци.

Главните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Ткаенина Тип:
Velour
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
Artact
Број На Модел На:
XCH089
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот