4pcs/многу Wama 501235 120mAh Li-ion Литиум Полимер 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници Слушалки Selfie Стап
Ново

4pcs/многу Wama 501235 120mAh Li-ion Литиум Полимер 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници Слушалки Selfie Стап

DEN 432.00
DEN 561.12

Во форма достапна за нарачката


4pcs/многу Wama 501235 120m Ah Li-ion Литиум Полимер 3.7 V Полнење Батерии за Bluetooth Звучници Слушалки Selfie Стап
Предности :
1. Висока енергетска густина
2.Висок работен напон за еден батеријата клетки
3. Загадувањето-бесплатно
4. Долг циклус живот
5. Без мемориска ефект
6. Капацитет, отпор, Напон, платформа време конзистентност е добро
7. Со кратки-коло производство функција, безбеден и сигурен
8. Фабрика цена& Висок квалитет
9. Добро конзистентност, низок само празнење
10. може да се наплатат и да се користат за над 700 пати
Пакетот вклучува :
4 парчиња на 501235 3.7 V 120m Ah акумулатори.
Повратните информации
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Превозот
1. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата.
2. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС . Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
3. Сите батерија предмети се експлозивни предмети, превозот метод може да се промени кога пратката беше предаден, некои од пратката се превезува по железница или со авион, може да има доцнење во транзит, ве молиме контактирајте со нас откако пратката е во задоцнување.
За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Фабриката екранот

Главните својства

Номиналниот Напон:
3.7 V
Тип:
Li-полимер
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
501235
Бренд Име:
WAMA
Батеријата Број:
4
Номиналниот Капацитет:
120MAH
Големина:
5.0x12x35mm
Функција:
501235 Батерија li-ion polymer батерии
Напон:
3.7V
Поддржува:
Пад на превозот и сопствени направени
квалитет:
Класа
Дебелина:
5.0 mm
Ширина:
12mm
Висина:
35mm

Избор на купувачот