Американската држава Железо Лустерот Ретро Современото живеење соба светилка спалната соба јадење едноставна Европската shippin ZX25
Ново

Американската држава Железо Лустерот Ретро Современото живеење соба светилка спалната соба јадење едноставна Европската shippin

DEN 8640.00

Во форма достапна за нарачката


Светилка тело главен материјал : железо
Главен материјал на светилка сенка : крпа
Тип на светлосен извор : E27 (не се вклучени)
Технологија : Спреј бои
Светилки и фенери дали со извор на светлина : Без извор на светлина
Напон : 90 V~240 V (вклучувајќи)
Применливи простор : Дневна соба јадење студија спалната соба друг /други
стил : Северна Европа
големина : 3 глави D73*H81cm Синџир должина од 50cm прилагодливи
6 глави D95*H72cm Синџир должина 60см прилагодливи
8 глави D86*H72cm Синџир должина 60см прилагодливи

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
170914
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
3
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Гаранција:
kk1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
000
Тип На Објект:
Pendant Светла

Избор на купувачот