[6color Dyebased]Компатибилни, мастило рефил специјализирани одговараат за HP 6 боја печатач ,со Висок квалитет,Б.К C M Y LC LM.
Ново

[6color Dyebased]Компатибилни, мастило рефил специјализирани одговараат за HP 6 боја печатач ,со Висок квалитет,Б.К C M Y LC

DEN 1308.00
DEN 1392.00

Во форма достапна за нарачката


Висок квалитет на специјализирани мастило рефил одговараат за HP принтер
Одговараат за 6 боја HP принтер
100 ML по боја шишиња
Одговараат на модели
Dyebased мастило Рефил одговараат за 6 боја HP принтер
Мастило
специјализирани одговараат за HP ,со Висок квалитет,Dyebased
Бои
Б.К C M Y LC LM, 6 БОИ ,
100 ML по боја шишиња , 600 ML вкупно
Одговараат на касети
За HP 6 боја касети само
Producr карактеристики
Висок квалитет ,совршен за печатење ефект ,УВ отпорни ,долготрајни ,специјализирани одговараат за карактеристиките на HP printheads.
Одговараат на машина
HP 6 боја печатач

Главните својства

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Број На Модел На:
Dye6colorHP
is_customized:
Yes

Избор на купувачот