Spider Флексибилна Контрола на Носителот Стојат Планината за iPhone, SAMSUNG, HTC Телефон Црна
Ново

Spider Флексибилна Контрола на Носителот Стојат Планината за iPhone, SAMSUNG, HTC Телефон Црна

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката

Ова е кул и популарни направа која може да биде свиткана околу вашиот паметен телефон за поудобно гледање. Тоа е, исто така, универзална и повеќенаменски зафат, holster и екранот стојат. Пајакот застане е направен од метал core внатре и тврда гума околу надворешната страна која зголемување на стабилност, контрола и силата на производот. Тоа е совршен користи во автомобил, во канцеларија, дома или додека патувате. Пајакот застане е компатибилна со паметните телефони, преносни телефони, преносни филм играчи, mp3/4-плеери, музички системи, camcorders, преносни проектори, компактен фотоапарат е, e-читатели и многу повеќе! Сосема нов и флексибилни spider се залагаме за i Phone, паметни телефони, дигитална камера, MP3 камера и слично, Тоа може да свиткана секој агол, и било која позиција Приклучете го, ја обеси и потпора тоа Лесни, модерен дизајн, може да се земе било каде Bendable и флексибилни нозе, без настава се бара Конфигурирате, обвинителна клупа, а се користи на повеќе начини. Развивање на вашата имагинација да го промени обликот како сакате 8 'notched' нозе се обезбеди безбедна се одржи и на гума школка ја апсорбира шоковите идеален за туристички придружник за вашиот преносни уреди како што висат на вашиот паметен телефон или филм играч на задниот дел на возот седиште, holster вашиот mp3 плеер на авионот фах табела Користите како здрав камера или видео камера Tripod; Се совршени фотографии, буквално насекаде, нерамна површина или не! Исто така може да ги споделите со себе да заврши околу и цврсто контрола врз нешто што може, што е особено корисно за бебе шетач/кабриолет кога двете раце се на друг начин ангажирано идеален додаток за вашиот велосипед, безбедно спакувани на вашиот велосипед handlebars или дури и зафати околу тренингот единица на gy погоден За
i Phone 6 S / 6 / 5 S / 5В / 5 / 4 S / 4 / 3 / 3 G, Apple i Pod touch, и ПОВЕЌЕ!
Галакси Забелешка, Note2, Note3, Note4, Note5, S, S2, S3, S4, S5, S6, S6 РАБОТ, S6 EDGE ПЛУС, и ПОВЕЌЕ!
HTC паметни телефони, Nokia Телефоните, LG паметни телефони, MOTOROLA паметни телефони, SONY паметни телефони, ИТН.
Со други уреди, како што се GPS, e-читатели, Дигитални Камери, Mp3, Mp4 Плеери, ИТН.

Главните својства

боја:
Црна
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Стојат 8
Бренд Име:
amli-uev
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот