лав anvi капчиња шамија бесконечност дебели зимски марами жените мода се Задржи топло шарени унисекс шема цевка прстен шамија мажи
Ново

лав anvi капчиња шамија бесконечност дебели зимски марами жените мода се Задржи топло шарени унисекс шема цевка прстен шамија

DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката

големина : ength130cm обемот width35cm ( Грешка Опсег 1~3 CM ) бренд : лав anvi

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Rayon
Бренд Име:
Лав anvi
Марами Должина:
135cm-175cm
Број На Модел На:
LA000111
Марами Тип:
прстен
боја:
беж вино црвено сиво црна, розова
Стил:
прстен шамија
Сезоната:
жените женски
Употреба:
зимски есен пролет

Избор на купувачот