Марко Renior Мека Core Акварел Моливи 24/36/48/72 lapis де кор Професионални Вода Обоени Моливи за Ликовна Школа Материјали
Ново

Марко Renior Мека Core Акварел Моливи 24/36/48/72 lapis де кор Професионални Вода Обоени Моливи за Ликовна Школа Материјали

DEN 919.00
DEN 1094.40

Во форма достапна за нарачката


Марко Renior Мека Core Акварел Моливи 24/36/48/72 lapis де кор Професионални Вода Обоени Моливи за Ликовна Школа Материјали Спецификации : >> 1. Молив во боја : 24/36/48/72 Акварел Обоени Моливи 2. Боја молив тип : Вода растворлив обоени моливи 3. Тело Материјал : Дрво, безбедно и healty за човечкото тело и Еко-пријателски. 4. Молив Димензии : Должина и 17,5 см/7 инчи. 5. Доведе големина : Кол 4.0 мм . 6. Нето Тежина : 300~860g/set . 7. Функција : Боење Книги / Обоени Молив Цртање / Подарок. Ве молиме Забелешка : Ова е 24/36/48/72 Обоени Моливи/ Едб Кутии . Тоа ќе биде добро спакувани, па не се грижи за превозот. Начин На Плаќање 1. Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Политика За Наплата 1. Ние целосно гаранција на нашите објекти. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е наведена, инаку на друго место во описот. 2. Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се preauthorized. Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад. 3. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Контакт 1. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО 2. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Повратни информации 1. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации, ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. 2. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Главните својства

Доведе Боја:
Обоени
Број На Модел На:
Marco3120-72
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
2B
Точка име:
Марко Обоени Моливи Акварел
Доведе Боја:
обоени моливи 72
Молив Тип:
вода растворлив обоени моливи
Тело Материјал:
Природно Дрво
Пакет Количина:
24/36/48/72 Бои/set
Молив Должина:
И 17,5 см/ 7
Доведе Големина На:
Дијаметар 3.7 mm
Доведе Цврстина:
2B
Функција:
Акварел Цртање/ Сликање/Божиќ Подарок
Растворливи или не:
боја

Избор на купувачот