kalaisike Сопствен автомобил патосници за Chery сите модели QQ QQ3 QQ6 Пи Ruize A3 Tiggo X1 QQ А5 E3 V5 автомобил стил додатоци
Ново

kalaisike Сопствен автомобил патосници за Chery сите модели QQ QQ3 QQ6 Пи Ruize A3 Tiggo X1 QQ А5 E3 V5 автомобил стил додатоци

DEN 7517.00
DEN 12528.00

Во форма достапна за нарачката


вашиот добар пријател. Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака и да ми кажете на вашиот автомобил лого / модел / година. На пример : Toyota / е корола / 2014 година. Ние ќе се базира на вашиот модел за да се направи, ви благодариме!
За посебен автомобил патосници : 1.Големина : Прилагодено душеци и точно се вклопи. 2.Бруто тежина : 3-5kgs / сетови. 3.Функција : водоотпорен, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење 4.Потекло : Кина (Копно) 5.Answer : ___________________________ Note : Ние не ќе ви помогне да плаќа тарифа (затоа што мора да плати тарифа во нашата земја), но ние може да ви помогне да се промени со цел, да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури, секоја земја данок не е исто, ве молиме да се консултирате локалните Морски Оддел. Ако треба да се промени износот или фактура, ве молиме контактирајте со нас. 6.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. 7.Спорот : имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ;
2, Ние може да произведе 99% од автомобил на пазарот душеци, ако имате други потреби можете да контактирате со нас, ние може да направи за вас!
3,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 4,Кога ќе го добијат производот по никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе биде прв пат за да се реши. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање: Ние прифати било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас! за политика на Враќање : 1,Кога ќе примите на стоки, доколку стоката не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение! 2,ние не ќе ви помогне да го плати царинските давачки ( затоа што мора да се плати тарифи во нашата земја ) , но ние може да ви помогне да се промени со цел да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури , висината на даночните во секоја држава не е исто , ве молиме да се консултирате локалните море канцеларија . Ако треба да се промени износот или фактура , ве молиме контактирајте со нас . 3,Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде 5 ѕвезда пофалба! Ние ќе ви даде малку подарок за вас.

Главните својства

Боја Име:
црна, црвена, темно црвена, црна, беж, кафеава, beigewhite, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Фокус-Година:
2007,2006,2013,2012,2009,2010,2011,2008,2014,2015
Објектот Тежина:
3-4kg
Патосници Тип:
Мат Кожа
Ford Модел:
Фокус
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
kalaisike
Објектот Ширина:
Customized according to the model
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
Customized according to the model
Објектот Должина:
Customized according to the model
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Дијаметар:
Customized according to the model
Специјални Функции:
вода доказ, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење
Име На Модел:
Автомобил Посебни
Нозете модели:
Кожа Мат+Жица Мат

Избор на купувачот