3d Позадина за Дневна Соба Дом Страна се Насликани Акварел Цртан филм Животни Ѕидното Сликарство Mural Свила Хартија
Ново

3d Позадина за Дневна Соба Дом Страна се Насликани Акварел Цртан филм Животни Ѕидното Сликарство Mural Свила Хартија

DEN 804.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


3d Позадина за Дневна Соба Дом Страна се Насликани Акварел Цртан филм Животни Ѕидното Сликарство Mural Свила Хартија, на пример. ако вашиот ѕид големина е width=360cm и висина=240cm, вашиот треба да се додаде 5cm на двете страни,(360+5) X(240+5)=8.9425=9 метри квадратни.значи вашиот игра цел на 9 квадратни метри Количина : 1 квадратен метар = 140cm (W) x 70cm (H) или 100cm (W) x 100cm (H)
Количина : 2 квадратен метар = 200cm (W) x 100cm (H) или 100cm (W) x 200cm (H)
Количина : 3 квадратен метар = 208cm (W) x 146cm (H) или 146cm (W) x 208cm (H)
Количина : 4 квадратен метар = 200cm (W) x 200cm (H) или 260cm (W) x 150cm (H)
Количина : 5 квадратен метар = 250cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 250cm (H)
Количина : 6 квадратен метар = 300cm (W) x 200cm (H) или 200cm (W) x 300cm (H)
Количина : 7 квадратен метар = 300cm (W) x 250cm (H) или 250cm (W) x 300cm (H)
Количина : 8 квадратен метар = 400cm (W) x 200cm (H) или големина
Количина : 9 квадратен метар = 350cm (W) x 260cm (H) или големина
Количина : 10 квадратен метар = 360cm (W) x 280cm (H) или големина
Количина : 12 квадратен метар = 400cm (W) x 300cm (H) или големина
Количина : 16 квадратен метар = 500cm (W) x 320cm (H) или големина
123 111111111
11 12
1277563792008459 Попуст 50% Исклучување Корист за нашите VIP корисниците US $ 27.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 25.00 /квадратен метар US $ 25.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 27.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен US $ 26.00 /метар квадратен US $ 30.00 /метар квадратен US $ 29.00 /метар квадратен US $ 25.00 /метар квадратен
32

Главните својства

боја:
embossment хартија, свила крпа, Неткаени
Димензии:
со квадратни метри
Број На Модел На:
w16977778
Функција:
3D,Флуоресцентни,Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Мувла Доказ,Топлинска Изолација
Употреба:
Администрација,Трговија
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Бренд Име:
ANNAGOODS
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Гроздобер

Избор на купувачот