SIRUBA VC008 зелени сребрена стрелките QB008 13 мулти игла машина игла игла група 1/4 1/8 3/16 Сребрена Стрелките додатоци
Ново

SIRUBA VC008 зелени сребрена стрелките QB008 13 мулти игла машина игла игла група 1/4 1/8 3/16 Сребрена Стрелките додатоци

DEN 683.00
DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Вез
Бренд Име:
TOWASUISEI

Избор на купувачот