TOTOY Рака Python Кожа Watchbands 20MM 22MM 24MM 26MM Ретро Сина Кожа Watchbands , Погоден За PAM0441 Брза Испорака
Ново

TOTOY Рака Python Кожа Watchbands 20MM 22MM 24MM 26MM Ретро Сина Кожа Watchbands , Погоден За PAM0441 Брза Испорака

DEN 914.00
DEN 1075.20

Во форма достапна за нарачката

Материјал : рака python кожа за на рака Големина : 20 MM/22 MM/24 MM 26 MM Дебелина : 3.8 ММ Должина : 125 MM + 75 MM Затворач : 316 од не ' рѓосувачки челик Подароци : инсталација на алатки и прибор

Главните својства

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm, 26mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
TOTOY
Број На Модел На:
Watchbands
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm

Избор на купувачот