lanseis 1pcs викинг мажите ѓердан celt врана птица Valknut пагански амајлија pendanorse буква симбол
Ново

lanseis 1pcs викинг мажите ѓердан celt врана птица Valknut пагански амајлија pendanorse буква симбол

DEN 220.80

Во форма достапна за нарачката


pendant ГОЛЕМИНА : 42mm x 42mm

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LANSEIS
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
Крстот
Големина:
42mm x 42mm

Избор на купувачот