Новиот Половина Прст Точка Вежба На Цртан Филм Мачка Ноктот Велур Кожа Mitten Жените Плус Сомот Дебели Топол Допир Fingerless Glov L88
Ново

Новиот Половина Прст Точка Вежба На Цртан Филм Мачка Ноктот Велур Кожа Mitten Жените Плус Сомот Дебели Топол Допир Fingerless

DEN 172.00
DEN 227.04

Во форма достапна за нарачката

Следниве се други симпатична ракавици,Можете да кликнете на сликата за да се купи.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА

1.Ние не сме одговорни за било ДДВ, царинските давачки & даноците и царините occuring Купувачи во земјата. Овие даноци и давачки се разликуваат, како според правилата на различни земји и мора да бидат платени единствено од страна на купувачот. Нашата цена е ексклузивно на сите даноци и давачки.
2.Мали варијации на боите може да биде можно, бидејќи на различни sceen и фотографија на резолуција.
3.Ако производот не е како по детал, ние ќе го прифати враќа во рок од 3 дена од денот на приемот на објектот. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. Ако случајно се, ние ќе ги врати парите со вас, наскоро откако ќе се добие објект.
4.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење
ПОВРАТНИ информации

Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме.0
Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате quetions. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните својства

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Број На Модел На:
L88
Бренд Име:
NIUPOZ
Материјал:
Велур + кашмир

Избор на купувачот