Автоматски континуиран електромагнетна индукција запечатување машина LX6000A електромагнетна индукција запечатување машина 220V 3.6 KW 1PC
Ново

Автоматски континуиран електромагнетна индукција запечатување машина LX6000A електромагнетна индукција запечатување машина 220V

DEN 33552.00

Во форма достапна за нарачката


Автоматски континуиран електромагнетна индукција запечатување машина LX6000 A
електромагнетна индукција запечатување машина 220 V 3.6 KW 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Машина со големина на : 1120 * 470 * 590mm
Капацитет на производство : 250p / s
Напојување : 220 V / 50 Hz
Моќност : 3.6 KW
Испорака на ветер : 0-5м / мин
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Хоризонталната
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
LX6000A
Број На Производ:
FL1773
Машина со големина:
1120 * 470 * 590mm
Капацитет на производство:
250p / s
моќност:
220V / 50HZ
Моќност:
3.6 KW
Испорака Брзина:
0-5м / мин

Избор на купувачот