GZEELE Нови за Леново за IdeaPad G50-70 G50-45 G50-70AT G50-70m Z50 Z50-70 Z50-75 B50 B50-30 B50-70 англиски Лаптоп тастатура НАС
Ново

GZEELE Нови за Леново за IdeaPad G50-70 G50-45 G50-70AT G50-70m Z50 Z50-70 Z50-75 B50 B50-30 B50-70 англиски Лаптоп тастатура

DEN 315.00
DEN 419.52

Во форма достапна за нарачката


Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови Боја : црна Пакување : Картон време на Испорака : 1-3 работни дена Плаќање : преведување, Western Union Експрес : EMS, курирската служба DHL.UPS-от, Fed Ex, Кина Пост стандардниот превозот е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Главните својства

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
GZEELE
Број На Модел На:
G50 G50-70 G50-45 G50-70AT G50-70m Z50
Компатибилен Бренд:
Леново

Избор на купувачот