За Љубителите Јапонски Аниме Едно Парче Luffy Мода се Мажи Маици 2018 Лето Мажите Кратко Sleeve Маица Е Памук, Машки Блузи Tees S-3XL
Ново

За Љубителите Јапонски Аниме Едно Парче Luffy Мода се Мажи Маици 2018 Лето Мажите Кратко Sleeve Маица Е Памук, Машки Блузи

DEN 456.00

Во форма достапна за нарачката


МАЖИ T-SHIRT
100% Памук
Висок Квалитет
УДОБНО
Повеќе Производи

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на купувачот