Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За KAWASAKI NINJA ZX6RR ZX6R ZX636 ER6F 650 ER6N VERSYS Z750 Z1000 ZX-10R ZX10R Мотоцикл
Ново

Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот За KAWASAKI NINJA ZX6RR ZX6R ZX636 ER6F 650 ER6N VERSYS Z750 Z1000 ZX-10R ZX10R Мотоцикл

DEN 5184.00
DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката


Пред Брановидна Диск Сопирачки
100% Сосема Нов
Надворешниот Дијаметар : 300мм.
Цена за 1 пар.
ФУНКЦИЈА :
1. Пред брановидна дизајни, Овие дискови оптимизирање на сопирање перформансите на вашиот велосипед со доставување повеќе
ефикасна областа на подлога контакт во споредба со стандардот круг дискови и овозможувајќи поголема топлина дисипација да
спречување на диск и подлога над-греење.
2.Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за совршен финиш,
овие дискови, не само што изгледаат одлично, но, исто така, нудат значително намалување на телесната тежина над стандард O. E опрема.
3.Совршен нерѓосувачки челик превозникот,добар квалитет полски надвор роторот.
4.Висок Квалитет anodize внатрешна 7050-T6 алуминиум монтирање делови.
Одговара :
KAWASAKI NINJA ZX6 RR 600 2005-2006
KAWASAKI NINJA ZX6 R 600 2007-2015
KAWASAKI NINJA ZX6 R 636 2005-2006
KAWASAKI ER6 F 650 2006-2015
KAWASAKI ER6 N 650 2006-2015
KAWASAKI VERSYS 650 2007-2014
KAWASAKI Z 750 750 2007-2012
KAWASAKI Z 750 ABS 750 2007-2012
KAWASAKI 750 Z R 750 2011-2012
KAWASAKI 750 Z R - ABS 750 2011-2012
KAWASAKI VERSYS 1000 2012-2014
KAWASAKI VERSYS - ABS 1000 2015
KAWASAKI Z 1000 1000 2007-2013
KAWASAKI Z 1000 - ABS 1000 2007-2013
KAWASAKI Z 1000 SX 1000 ПЛАН ЗА 2011-2015
KAWASAKI Z 1000 SX - ABS 1000 ПЛАН ЗА 2011-2015
KAWASAKI ZX-10 R 1000 2004 ДО 2007 ГОДИНА
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Главните својства

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
A082611325
Motobike Направи:
Kawasaki
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик & Алуминиум
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
0.4inch
Објектот Тежина:
3.2kg
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови

Избор на купувачот