5 парови Капка форма Сина Фацетирани Малезија Jad e Dangle Обетки, Отворајќи Кристал кристал ,Накит Камен Обетки ER238
Ново

5 парови Капка форма Сина Фацетирани Малезија Jad e Dangle Обетки, Отворајќи Кристал кристал ,Накит Камен Обетки ER238

DEN 1901.00
DEN 2112.00

Во форма достапна за нарачката


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Малезија Жад, Кристално Циркони
Големина : 20*58 MM ( како референца )
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Облик : Пад форма
Кристал Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Корални
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER238
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUSTWELL

Избор на купувачот