бесплатен превозот кристал род покрие дијаметар 7mm yag ласер заварување машина се користи натпревар со кристално род дијаметар 7mm
Ново

бесплатен превозот кристал род покрие дијаметар 7mm yag ласер заварување машина се користи натпревар со кристално род дијаметар

DEN 587.00
DEN 624.00

Во форма достапна за нарачката


напомена : натпреварот со кристално род дијаметар е 7mm

Главните својства

боја:
7mm кристал род, 8mm кристал род
Бренд Име:
wavetopsign
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
кристал дијаметар 7mm
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура

Избор на купувачот