Италија дизајни железо уметност светла цвет садови небото градини potted растенија Нордиските ресторани креативни Pendant Светла LO71818
Ново

Италија дизајни железо уметност светла цвет садови небото градини potted растенија Нордиските ресторани креативни Pendant Светла

DEN 7584.00

Во форма достапна за нарачката


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
Да сите мои најмили клиенти
Опис :
(1) Големина : : D40 * H60cm
(2) Материјал : Железо + Алуминиумски
(3) Боја : црна
(4) Светло buld : E27 (не се вклучени)
(5) Напон : 90 V-260 V ние ќе shipwith според вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,
Такси превозот време и може да биде различен

Главните својства

Тип На Објект:
Pendant Светла
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
YY1
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Број На Модел На:
8795958
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00

Избор на купувачот