Frameless Слика Слика Од Броеви DIY Маслото На Платно Дома Декорација За Дневна Соба сценографијата
Ново

Frameless Слика Слика Од Броеви DIY Маслото На Платно Дома Декорација За Дневна Соба сценографијата

DEN 376.00
DEN 684.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина(cm):
40x50cm Без рамка, 50x60cm Без рамка, 40x50cm со рамка
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Број На Модел На:
40X50CM
Предмети:
Апстракт
Боја Тип:
Пропилен
Комбинација:
едно парче
Материјал:
Платно

Избор на купувачот