CZCITY Сосема Едноставен Класичен 4mm Кубни Циркони 925 Сребрен Прст Прстен Романтична Свадба Свадба 925 Фунта Сребрен Накит Прстени
Ново

CZCITY Сосема Едноставен Класичен 4mm Кубни Циркони 925 Сребрен Прст Прстен Романтична Свадба Свадба 925 Фунта Сребрен Накит

DEN 448.00
DEN 799.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
CertificateType:
CNAS
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SR0007-4A25
Бренд Име:
CZCITY
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Цирконот
Стил:
Класичен
Парична казна или Моден:
Парична казна
Големина:
6#/7#/8#/9#
Нето тежина:
1.1 g
Други Стил:
Класичен,Романтични,Нежни
Сребро Содржина:
најмалку 92.5%
подарок:
Мајка,Сопруга,Соученичка,Пријателки,
is_customized:
Yes,Factory Wholesale

Избор на купувачот