1pcs* 80*80 LGE35230 BGA Матрицата Дефиниција
Ново

1pcs* 80*80 LGE35230 BGA Матрицата Дефиниција

DEN 355.20

Во форма достапна за нарачката


Превозот информации : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број кога ќе се обезбеди да се одржи цел,ние ќе ја испорача стоката според информациите кои ќе се снабдуваат на истиот ден,и ние секогаш се избере вообичаените изрази .Ако имате назначи express,ве молиме контактирајте со нас.
Стоки информации : Нашите производи се тестирани,и ние може да се обезбеди квалитетот пред ние ја испорача стоката.Ве молиме проверете стоката кога ќе ја прими стоката,и можете да контактирате со нас ако нешто не е во проблеми,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Враќање информации : Купувачите можат да ја врати стоката под услов стоката да не се користат,и купувачите треба да ги сноси товар.

Главните својства

Број На Модел На:
LGE35230
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
XCMCU
Компатибилен:
Конзола За Игри

Избор на купувачот