За iPhone 8 Случај Луксузни Флип Кожа Телефон Случај за iPhone 6 6s 7 7 Плус 8 Плус Случај со Картичка Слот за iPhone 7 Покрие 6s Плус
Ново

За iPhone 8 Случај Луксузни Флип Кожа Телефон Случај за iPhone 6 6s 7 7 Плус 8 Плус Случај со Картичка Слот за iPhone 7 Покрие

DEN 359.00
DEN 403.20

Во форма достапна за нарачката


За i Phone 8 Случај Луксузни Флип Кожа Телефон Случај за i Phone 6 6s 7 7 Плус 8 Плус Случај со Картичка Слот за i Phone 7 Покрие 6s Плус Опис на Производот 1,Модел на Телефон : Мобилен Телефон Случај За i Phone 6 6s 7 7 Плус 8 Плус 2,Материјал : Направен од Висок Квалитет На СТП Кожа 3,Стил : Мода корејски Домот Прекрасни Популарни Едноставно Мобилен Телефон Случај Покрие Capa Школка Fundas Conque Торба 3pcs погоре ќе добијам 5% попуст! Пад на превозот поддршка! Трговија на големо голем Попуст!

Главните својства

Материјал:
За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 6, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6s, За iPhone 6s Плус
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар
Карактеристики:
Флип Кожа Телефон Случај
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
ELAIDE
Големина:
Universal
дизајн:
Бизнис,Спортски
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен Телефон Модел 1:
Случај Маска за iPhone 8 Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 2:
Случај Маска за iPhone 8 Плус Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 3:
Случај Маска за iPhone 7 Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 4:
Случај Маска за iPhone 7 Плус Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 5:
Случај Маска за iPhone 6s Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 6:
Случај Маска за iPhone 6 Плус Случај Маска
Компатибилен Телефон Модел 7:
Случај Маска за iPhone X Случај Маска
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-Пропадна,Анти-удар
Тип:
Телефон Случај

Избор на купувачот