10pcs/многу ОРИГИНАЛНИ Средината LCD Пред Рамка Рамки Домување Капак Поправка на Дел за Nokia lumia 925, со странични копчето
Ново

10pcs/многу ОРИГИНАЛНИ Средината LCD Пред Рамка Рамки Домување Капак Поправка на Дел за Nokia lumia 925, со странични копчето

DEN 6768.00
DEN 7199.52

Во форма достапна за нарачката

100% ОРИГИНАЛНИ Висок квалитет на Средината LCD Пред Рамка Рамки Домување Капак Поправка на Дел за Nokia lumia 925, со странични копчето
Овој објект е тестиран пред превозот.
Во добри услови за работа.
Високо квалитетни и издржливи материјали
ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА ЗА ОНА ШТО БОЈА ВИ ТРЕБА!
без пораката што wll испратиме една црна
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
1. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
2. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
3. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.
1. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
2. Повратни информации е со појадок за шампион. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.

Главните својства

Тип:
браник
дизајн:
Обична
Бренд Име:
OMEVE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Случај
Број На Модел На:
за Nokia Lumia 925

Избор на купувачот