1x Круг Бамбус Чај Плоча со Керамички Вода Складирање Носителот на Издржување на Послужавник-M 20cm
Ново

1x Круг Бамбус Чај Плоча со Керамички Вода Складирање Носителот на Издржување на Послужавник-M 20cm

DEN 1293.00
DEN 1503.36

Во форма достапна за нарачката

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 1x Круг Бамбус Чај Плоча со Керамички Вода Складирање Носителот на Издржување на Послужавник-M 20cm ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Вклучуваат : **1x Круг Бамбус Чај Маса **1x Керамички Вода Складирање Носителот Специфики : ** Тип : Служат Фах ** Материјал : Бамбус & Керамички ** Боја : Природна & Синозелена ** Модел : Цврсти ** Модел : TDA014-R2 ** Земја/Регион на Производство : Кина ** Горниот Дијаметар : 7.8 инчен/20cm ** Дното Дијаметар : 6.7 инчен/17cm ** Висина : 1.6 инчен/4cm ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.

Главните својства

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Керамички
Земја/Регион на Производство:
Кина
Вклучуваат:
1x Бамбус Чај Маса + 1x Керамички Вода Складирање Носителот
боја:
Природни & Црна
Топ Дијаметар:
7.8 инчен/20cm
Дното дијаметар:
6.7 инчен/17cm
Висина:
1.6 инчен/4cm

Избор на купувачот