50pcs 28mm У Облик на Snap Клипови За Коса Екстензии Метален Клип Со Силиконски Назад Перика Клипови За Клип Во Ткаат Перика Додатоци
Ново

50pcs 28mm У Облик на Snap Клипови За Коса Екстензии Метален Клип Со Силиконски Назад Перика Клипови За Клип Во Ткаат Перика

DEN 167.52

Во форма достапна за нарачката


50pcs 28mm У Совет Snap Метал Клипови Со Силиконски Назад
Големина : 28*13mm(Должина*Ширина)
Боја во парк : Црна,Русокоса,Кафеава,Темно кафеава боја.

Главните својства

боја:
црна, темно удави, светлината се удави, Русокоса
Тип На Објект:
Клипови
Материјал:
Метал
Големина:
28mm
Број На Модел На:
1122
Количина:
50 парчиња
Бренд Име:
WASIG
боја:
Предмети Тип:
28mm У Облик Совет Челик Метал Клипови
Материјал:
челик метал
Број На Модел На:
QZ028
Големина на:
28*13mm(Должина*Ширина)

Избор на купувачот