Feimefeiyou usb напојување со Малку Дух Б стил Led Самовила String Светлина За ноќта на Вештерките Божиќ Партија Отворено Декорации
Ново

Feimefeiyou usb напојување со Малку Дух Б стил Led Самовила String Светлина За ноќта на Вештерките Божиќ Партија Отворено Декорации

DEN 520.00
DEN 611.52

Во форма достапна за нарачката


Опис
Ова е ПРЕДВОДЕНА string светлина за ноќта на Вештерките, вкупно 2 M 20 LED, 3 M 30 LED, 4 M 40 LED, 5 M 50 LED string. Висат на влакно на светлата низ дрвјата и да ја претвори секоја прилика во еден момент партија. Тоа е многу добро за прогласи вашата партија, дома, во продавница и ноќта на Вештерките, Божиќ ден.
Карактеристики
- led кол : 20, 30, 40 или 50 led диоди
- должина на кабел : 2, 3, 4 или 5m.
- Висат на влакно на светлата низ дрвјата и да ја претвори секоја прилика во еден момент партија.
- Тоа е многу добро за прогласи вашата партија, дома, во продавница и ноќта на Вештерките, Божиќ ден.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" . Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе ви одговори во прв пат.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Бела, Жолта, Топло Бела, Виолетова
Стил:
2meter 20led, 3meter 30led, 4meter 40led, 5meter 50led
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
50000H
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Спална соба
боја:
Бела
Должина:
150cm
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
led топката string светла
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
AA
Карактеристики:
мулти боја
Бренд Име:
Feimefeiyou
Приклучок Тип:
Никој
сертификација:
CCC
Приклучете Го Опашка:
No
Напон:
5V

Избор на купувачот