100pcs/ 10Packs AG6 SR920SW SR69 SG6 371 605 Копчето Монета Мобилен Алкална Батерија За да се Види Играчки
Ново

100pcs/ 10Packs AG6 SR920SW SR69 SG6 371 605 Копчето Монета Мобилен Алкална Батерија За да се Види Играчки

DEN 579.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


100pcs/ 10 Packs AG6 SR920 SW SR69 SG6 371 605 Копчето Монета Мобилен Алкална Батерија За да се Види Играчки
Батерија тип : AG6 Батеријата SR920 SW SR69 SG6 LR69 171 920 371 605 1.5 V Алкална Копчето Батерии Монета Ќелија за да се Види
Модел : 1.5 V AG6 Алкална Копчето Батеријата
Капацитет : 40 m Ah
Напон : 1.5 V
Големина : 9.5 мм*2.1 mm
Хемија : Алкална Копчето Батеријата
Рок на траење : 2years
Примена : Ласерски Совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери, pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders, Електронски Игри, Електронски Инструменти,MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи.
Може, исто така, како што знаеме, како што се : 371 A, CX921, 371, 371 B, D371, V371, GP371, SP371, 371 L, 370, D370, GP71, 171, 605, LR920, LR920 W, SR920, SR920 SW, TR920 SW, SR921, S921 E, SR69, CX69, S21, S18, 1171 SO, 1188 SO, SB-НА, SB-AW, 280-31
Пакет се вклучени : 20pcs AG6 Батеријата
Answer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-Експрес испорака метод. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби.
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
3. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
1. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и во детали. И ве молиме да ни нудат бројот на вашиот телефон и поштенски код да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од страна на клиентите не обезбедуваат доволно информации кога го стави на ред.
3. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
4. "Се проценува Време на Испорака" е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Некои посебни проблеми може да предизвика одложување, особено за време на шопинг сезона. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга.
5. Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 50 дена од плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се прошири на заштита на време за вас. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро.
1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите било клиенти.
2. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
1. Ние нудиме на големо & количество цел и да го прифатат dropship.
2. За повеќе информации и производи, ве молиме слободно да ја посетите нашата продавница.

Главните својства

Бренд Име:
Buffle
Големина:
9.5*2.1mm
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
40mAh
Број На Модел На:
AG6
Номиналниот Напон:
1.55 V
Тип На Батерија:
Алкална Копчето Батеријата
Функција:
Литиум Копчето Мобилен Монета Батеријата
Pacakge вклучуваат:
100pcs/10 пакети на монета батерии
функција 1:
371A, CX921, 371, 371B, D371, V371, GP371, SP371, 371L, 370, D370
погоден:
MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки

Избор на купувачот