082117 yesetn торба мажите briefcase бизнис tote торба една торба
Ново

082117 yesetn торба мажите briefcase бизнис tote торба една торба

DEN 2016.00

Во форма достапна за нарачката

082117 yesetn торба мажите briefcase бизнис tote торба една торба

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
YESETN
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
39cm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
082117
Објектот Висина:
28cm
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
7.5cm
Стил:
бизнис
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Материјал Состав:
Платно
Надворешноста:
Никој
Големина:
28*39*7.5 cm

Избор на купувачот