НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 8020 48V 0.08 НА 109P0848C604 8CM тишина вентилаторот за ладење
Ново

НОВИ SANYO DENKI САН АЦЕ 8020 48V 0.08 НА 109P0848C604 8CM тишина вентилаторот за ладење

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


МОДЕЛ : 109 P0848 C604
ФАН ГОЛЕМИНА : 80x80x20mm
Имајќи тип : Двоен топка
Напон : 48 V
Актуелни : 0.08 На
Ротирачка брзина : 3700 RMP
Воздушниот волумен : 37.8 CFM

Главните својства

Бренд Име:
SANYO

Избор на купувачот