Фокс Бебе Облека 2017 Есен Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња за Бебе Момче Облека, Пижами Сет
Ново

Фокс Бебе Облека 2017 Есен Бебе Облека Поставува Цртан филм Печатење Суичери+Секојдневен Панталони 2 парчиња за Бебе Момче Облека,

DEN 436.00
DEN 854.40

Во форма достапна за нарачката


YAOYAO МЕЧКА
*Фабрика Директни - Локален Бренд Со*
Материјал : 97%ПАМУК 3%ELASTAN
C olor : 10 бои, можете да изберете она што ви се допаѓа.
Големина : 80/12 M 18 МИЛИОНИ 90/24 M 100/3 T(ве Молиме изберете објект врз основа на големината на масата.)
Пакет : Еден Сет
Ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница.Pls контакт со мене без да се двоумат ако имате било какви прашања или сакате големо .
Големина, Форма, Големина 80/12 M 90/24 M 100/3 T Врвот Биста 53cm/20" 55cm/22" 62cm/24" Ракав Должина 28cm/11" 30cm/12" 32cm/13" Должина 35cm/14" 37cm/15" 40cm/16" Панталони Половината 35cm/14" 40cm/16" 42cm/16.5" Должина 48.5 cm/19" 54cm/21" 57cm/22" answer : ___________________________ Note : Рака мери,ќе има 1-2 cm разлика.
Забелешка:
Ве молиме внимателно проверете го вашето име,адреса и телефонски број,како и стока големина и боја.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Ние обезбедуваме Кина Пост Воздух Mail услугата ќе биде колку што е можно брз транзит,Но поради некои специфични фактори и регионалните прашања може да предизвика задоцнување во испораката,се надеваат дека ќе бидат во можност да разберат и да бидат трпеливи,ви благодариме!
Уживање во вашата шопинг време!
Нашата Веб :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Главните својства

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BBTZ70013
Материјал:
Памук
Бренд Име:
YAOYAO МЕЧКА
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
облека за девојки:
бебе облека
девојки облека:
roupas infantis menina
момчињата облека:
Спорт Одговараат На
Комбинезони деца е зима:
Тренерки За Девојки
детска облека:
спортски костим за момчето
Бебето:
божиќ носии
бебе девојка облека:
децата облека
костимот:
tracksuits
roupas infantis menino:
бебе облека

Избор на купувачот