Персоналните Срцето Фото Шарм Одговара Бразлетна и Ѓердан Накит Додатоци
Ново

Персоналните Срцето Фото Шарм Одговара Бразлетна и Ѓердан Накит Додатоци

DEN 856.00
DEN 1007.52

Во форма достапна за нарачката


Заинтересирани за додавање омилена слика и кратка и слатка порака на оваа sterling silver обичај фото шарм. Совршен подарок за некој да гордо покажете ја вашата љубов.
Материјал : 925 Sterling Silver
Шарм Големина : 1.25*1.15 CM(0.5*0.46 ИНЧИ) Дебелина : 8.5 MM(0.34 ИНЧИ)
Назад гравирање : До 16 знаци
ПРЕВОЗОТ :
Овозможи 3-7 дена за производство.
Време на испорака во зависност од тоа каде се наоѓате :
DHL Време на Испорака : 4-7 Дена
==============
Затоа ние строго се придржуваат до следната политика :
*Секоја корекција или престанок на вашата цел мора да се побара во рок од 24 часа од купување, со цел да не се направат никакви дополнителни трошоци или таксата за откажување.
*После 24 часа, било корекции ќе бара дополнителни 40% такса пред работа е завршена и сите откажувањето ќе резултира со 40% такса пожали од вашата последна наплата.
==============
Од страна на ставање на ред со нас, вие се согласувате со овие услови.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
AILIN
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
BC10
Материјал:
925 Sterling silver
Затворач Тип:
шарм
Материјал:
925 Sterling silver
шарм големина:
1.25*1.15 CM(0.5*0.46 ИНЧИ)
Дебелина:
8.5 MM(0.34 ИНЧИ)
Назад Гравирање:
До 16 знаци

Избор на купувачот