23MM--25MMNatural Бела Топка Транспорт Бисер Pendant Мажи Жени Пари Синџир Pendant Концизен Накит Производ
Ново

23MM--25MMNatural Бела Топка Транспорт Бисер Pendant Мажи Жени Пари Синџир Pendant Концизен Накит Производ

DEN 369.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Природни кристал / полу скапоцени камења
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот