BETAFPV 4 Сетови 3-сечилото Реквизити 31mm 0.8 mm Окното за 615 Моторни Мали Whoop Quad како Beta65
Ново

BETAFPV 4 Сетови 3-сечилото Реквизити 31mm 0.8 mm Окното за 615 Моторни Мали Whoop Quad како Beta65

DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


16pcs на BETAFPV 31mm 3-сечилото Реквизити 0.8 mm окното за Мали Whoop
Само 0.225 g и полесни од 4-ножеви реквизити (0.3 g)
Помали инерција и повеќе енергија насилни
Овие реквизити е наменета за Мали Whoop воздухопловни конструкции со 6x15mm моторс
Случаен боја во Црвена, Розова, Жолта, Бела, Сина.

Главните својства

Бренд Име:
flycorner
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Моторс
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Авионите
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Избор на купувачот