2017 Сосема Нов G&D GLE&VDO Женска Часовници Сребро Дами Хривнија Часовници Мода Обичните рачни часовници Кварц relogio feminino
Ново

2017 Сосема Нов G&D GLE&VDO Женска Часовници Сребро Дами Хривнија Часовници Мода Обичните рачни часовници Кварц relogio feminino

DEN 708.00
DEN 863.04

Во форма достапна за нарачката


2017 Сосема Нов G&D GLE&VDO Женска Часовници Сребро.
Опис :
Стил : Жените Се Види
Движење : Увезени Кварц Движење
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски + Стаклениот камен
Watch Прозорец : Hardlex
Затворач Тип : Хривнија Тока
Функција : Живот Водоотпорен за Перење-капка & Врнежлив само.
Големина на :
Dial Дијаметар : 3.2 cm
Бендот Должина : 20.1 cm
Бендот Ширина : 2cm
Dial Дебелина : 0.8 cm
Пакет :
1 x Жените Кварц рачен часовник
Детали :

Главните својства

боја:
Сребро.
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Шок Отпорни,Ниту Еден
Dial Дијаметар:
32-милиметри
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Стил:
Луксуз
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
GD004
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
G&D GLE&VDO
Движење:
Кварц
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
боја:
Сребро.
Стилот 1:
Луксузна Жените Часовници
функција 1:
Дијаманти Кристал Хривнија Часовници
Женска подарок види:
Дами Хривнија Часовници
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на купувачот