BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 32*160MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени
Ново

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 32*160MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно

DEN 432.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња/Многу) 32*160 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Ознака Pendant Шарм за Накит Одлуки Diy рачно изработени БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
3.2cm
Производ Карактеристики:
Гроздобер ознака
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HD2551
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
16cm
Накит Наоди Тип:
ознака за страница
Објектот:
ознака за страница
Големина на hairpin:
32*160MM
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
10 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Избор на купувачот