Детектор На Mens Компресија Кошула, Панталони Поставите Фитнес Тренингот Спортски Боди Билдинг Тесни Долги Ракави Кошули Leggings Спорт Одговараат На
Ново

Детектор На Mens Компресија Кошула, Панталони Поставите Фитнес Тренингот Спортски Боди Билдинг Тесни Долги Ракави Кошули Leggings

DEN 1198.00
DEN 2304.00

Во форма достапна за нарачката


Забелешка : Горенаведените големина за прирачник плочка мерење, поради лични мерење техника е различен, не maybe1-2 cm грешка на физички.
ПРАТКАТА 1.ВО СВЕТОТ SHIPMEN.(Освен somr земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси.цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е даден од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на празниците сезона. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве Молиме контактирајте со нас.ние ќе ги провери пратката и да се вратам на youas е можно поскоро со одговор.Нашата цел е на вашите клиенти задоволство 6.Поради акции статус и временски разлики,Ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв достапни warehourse за брза испорака. СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.ако оваа точка во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа е consideered користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА, НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во haif 2.Сите вратени предмети МОРА да БИДАТ во оригинал и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас wiht превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po# 3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС,upom приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexprss,ИЛИ,можете да изберете да имате замена. 4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите)што е(се)не како рекламира.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Појас
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
детектор
Број На Производ:
TK129

Избор на купувачот