DIY рачно изработени, едноставни мали свежи ѕвезди, уво studs, уво клипови, обетки, уво куки, уво украси, материјали, бакар
Ново

DIY рачно изработени, едноставни мали свежи ѕвезди, уво studs, уво клипови, обетки, уво куки, уво украси, материјали, бакар

DEN 140.64

Во форма достапна за нарачката


Корејски легура
Едноставен и исклучителна, боја е популарниот корејски боја!
На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!
Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,
Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !

Главните својства

Бренд Име:
Задржи време
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Број На Модел На:
KP576
Тип На Објект:
накит наоди

Избор на купувачот