Кул Џез Двојно-shot Црна Густа PBT ANSI корејски изгледот 108 позадинско осветлување Keycaps ОЕМ Профил Keycap За MX Механички Тастатура
Ново

Кул Џез Двојно-shot Црна Густа PBT ANSI корејски изгледот 108 позадинско осветлување Keycaps ОЕМ Профил Keycap За MX Механички

DEN 1435.20

Во форма достапна за нарачката

Но, понекогаш се
меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Брод во Светот, со Бесплатен превозот од Хонгконг пост. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. Се надевам дека купувачи поддршка и разбирање.
Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел . Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние се обидуваме се потрудиме да
одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да
одговорите на вашите пораки веднаш.
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на
трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН пет ЅВЕЗДИ".Доби производ според различни
земји имаат различен број на денови.Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака . Кога се направи исплата користење Зачувам , Вашите пари
ставањето сигурно во вашата сметка . Сите предмети ќе се организира превозот во Два работен ден по плаќање избришани. Затоа, ве молам да не се жали за морале да бродот назад на вашиот сопствен трошок. Ако не можете да проверите веднаш по аукција
затвори , ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно .] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори да
решавање на проблеми. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте не преку порака. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга, под нормални околности, . Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете ја вашата порака. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот,
неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Мора да се согласувате и прифаќате овој термин ако
ќе конкурираат за оваа точка.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-39
работни дена (за 1month). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. и љубезно
повторно да ја прати. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1-2 дена. обично се потребни околу 10-39 работни дена. Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме контактирајте со нас преку испраќање порака пред да замине било повратни информации. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во
разгледување. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас
веднаш, за понатамошна помош. Ние сме посветени
да ги реши сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Оригиналниот и да се врати превозот надомест нема да бидат вратени или надоместени под сите околности. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!! • pbt материјал Двојно-shot шприц
• ОЕМ профил
• 108 копчињата+копче puller
Ние прифаќаме : Visa , Master Card , Зачувам .

Главните својства

Стил:
Игри,Стандард,Ергономија
Тип:
Жичен
Тастатура Стандард:
108 Клучеви
Примена:
Десктоп
Оската На Телото Бренд:
keycap
Врвка За Околу Поддршка:
No
Број На Модел На:
CJ-259
Пакет:
Yes
Јазик:
Англиски
Интерфејс Тип:
USB
Работата Стил:
Механички
Полна Големина тастатура:
No
Бренд Име:
Кул Џез
Производи Статус:
Акции
Механички Тастатура:
No

Избор на купувачот