SHUAIUDI ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ОРИГИНАЛНИОТ КОЛИЧКА СО СПОЈУВАЛКА ЗА КАИШ ЛЕСНО ДА СЕ НОСАТ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА МАЖИ ЖЕНИ +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4
Ново

SHUAIUDI ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ОРИГИНАЛНИОТ КОЛИЧКА СО СПОЈУВАЛКА ЗА КАИШ ЛЕСНО ДА СЕ НОСАТ ЧИТАЊЕ ОЧИЛА МАЖИ ЖЕНИ +1 +1.5 +2 +2.5

DEN 384.00
DEN 959.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
злато рамка
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Леќа Ширина:
333inch
Бренд Име:
Клара Vida
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Рамка Материјал:
Легура
Број На Модел На:
6757686
Леќи Во Боја:
Јасно
Обложување:
EMI
Леќа Висина:
333inch
Леќи Материјал:
Полиуретански
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен

Избор на купувачот