beibehang Сопствена позадина 3d Европската шема три - димензионални накит маслото таванот и покривот фреско 3d позадина behang
Ново

beibehang Сопствена позадина 3d Европската шема три - димензионални накит маслото таванот и покривот фреско 3d позадина behang

DEN 726.00
DEN 1296.00

Во форма достапна за нарачката

Во ред, кој може да го добиете она што го сакате. Четка на лепило на грбот на секој панел на позадината и марк цел на нив. 1 S quare метри = 1pcs. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број.
Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. ( Во близина на вратите и на прозорец за да се задржи се исуши природно. Било која големина на mural позадина е за целата шема. Ве молиме да се подготви лепак или испуштање во прав во пресрет на објавување на позадината.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета . Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. И четка лепак на ѕидот прво.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.
Опис На Производот
Опис на производот Материјали : Свила крпа За пакување Слика илустрира : се Подготват потребните алатки : Лепак,Четка,Ролери,Scraper,Владетел,Нож,крпа/Сунѓерот Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид чиста и рамна. Користете нож за да се намали од вишокот на дел околу штекер. Тоа не е целата позадина.

Главните својства

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
16435453

Избор на купувачот