Мода Нови Црна Порибување Garters Чипка Везови S M L XL Големина Ultrathin Секси Жени Порибување Suspender Појас Бела Искушението
Ново

Мода Нови Црна Порибување Garters Чипка Везови S M L XL Големина Ultrathin Секси Жени Порибување Suspender Појас Бела Искушението

DEN 349.00
DEN 672.00

Во форма достапна за нарачката


S одговара на половината 58cm-68cm
М одговара на половината 68cm-78cm
L одговара на половината 78cm-88cm
XL одговара на половината 88cm-98cm
Пакет Содржина : Само еден Garters. Без чорапи и гаќи.
Забелешка : Ако ви треба градник сет(градник и panty),ве молиме кликнете на сликата погоре за да
купи!
Услови за користење на услугите
Производи
Ние гарантираме сите производот се од висок квалитет и сосема нов.Сите производот се 100% исто како фотографии,она што
видете е она што ќе добиете.
Превозот :
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , додека не ќе биде
одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте ја нашата услуга за клиентите, ние
ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни
земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
За нас :
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
DKGEA
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
19000W
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Избор на купувачот