Плус големина маскирани јагниња волна јакна жените есен грб 2017 зима црна Армија патент Топло outwear Повик Полн Ракав женска јакна
Ново

Плус големина маскирани јагниња волна јакна жените есен грб 2017 зима црна Армија патент Топло outwear Повик Полн Ракав женска

DEN 831.00
DEN 1279.20

Во форма достапна за нарачката


Големина Должина Биста / Ракав во/cm во/cm / in/cm S 24.1/60 37.20/88 / 22.9/58 М 24.1/61 38.78/90 / 23.2/59 L 24.4/62 40.35/94 / 23.6/60 XL 24.8/63 41.93/98 / 24.1/61 XXL 24.8/63 43.50/102 / 24.6/62 3 XL 25.2/64 43.50/106 / 24.9/63 4 XL 25.6/65 43.50/110 / 25.1/64 5 XL 25.9/66 43.50/114 / 25.6/95 45.75/63 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
Бела
Пинк
Црна
Светло сива
Армијата Зелената Боја
кафе
Длабоко сива
Кајсија
П : Како можам да ги купат вашите производи?
О : С irst, треба да созд еден Aliexpress сметка и да се поврзе на вашиот информации за кредитна картичка.
Второ,да додавате производи во вашата кошничка еден по еден и да се направи нарачка.
П : која метод на плаќање не те прифати?
A : ние прифати Alipay,Виза,Boleto,Moneygram и western union.
П : како можам да знам каде е мојата цел откако ќе се направи плаќање?
A : ние ќе се обезбеди следење на број побрзо откако ќе се направи исплата.и тоа може да се следи од страна на :
П : јас не се добие мојата цел кога времето ќе истече.што треба да направам?
A : вие треба да се дојде во контакт со нас пред вашето време истече. ние ќе им помогне на прошири заштита на време за вас слободно.
П : Како можам да се осигура дека јас ќе добие мојата цел во последен, бидејќи не сакам да ги изгубам моите пари.
О : прво,ние ќе ви ја испратиме следење на број, како е можно поскоро за да бидете сигурни дека вашиот парцела може да се следи.
второ, ако тоа не може да се следи по 3-5 дена, контактирајте со нас веднаш. нашиот тим ќе ви помогне песна и да ги реши тоа за вас.
трето,ве молиме бидете сигурни дека на адреса на информации итн си замина сите се точни.
последниот, тоа може да има некои дена задоцнување кога вашата нарачка сретна кинески фестивал или лоши временски услови.
П : Колку долго ќе потрае за мојата земја?
A : можете да ги знаат преку табелата подолу.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
ASEEDS
Затворање Тип:
Патент
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
Жените Јакна
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Патентите

Избор на купувачот