2018 Нерѓосувачки Челик Ѓердан Earings Мода Накит Поставите Жените Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Поставите conjuntos де joyas S178205
Ново

2018 Нерѓосувачки Челик Ѓердан Earings Мода Накит Поставите Жените Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Поставите conjuntos

DEN 180.00
DEN 239.04

Во форма достапна за нарачката


2018 Нерѓосувачки Челик Ѓердан Earings Мода Накит Поставите Жените Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Поставите conjuntos де joyas Стил : 2018 Нерѓосувачки Челик Ѓердан Earings Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Earings Мода Накит Поставите Големина : 50cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Постави Нови Пристигнувања Дизајн Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Поставите conjuntos де joyas

Главните својства

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки Ѓердан сет
Број На Модел На:
S178205
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Дрвото на Животот Накит Сет
Големина:
as show
Тежина:
20g
ОДГОВАРА ЗА:
Моден Накит Поставите Жени
боја:
Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Сет
Парична казна или Моден:
Ѓердан Earings Мода Накит Сет
Се Поставува Накит Тип:
Моден Накит Поставите Жени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Ѓердан Earings
Стил:
Жените Сребрена Боја Дрвото на Животот Накит Сет
Occassion:
Партија/Свадбена/Топката/Годишнината/Подарок
број:
S178205

Избор на купувачот