Брзина Метар Часовник Инструмент Случај Мерачи Броило Tachometer Домување Кутија со Капак За SUZUKI GK7BA GSF400 Inazuma Мотоцикл
Ново

Брзина Метар Часовник Инструмент Случај Мерачи Броило Tachometer Домување Кутија со Капак За SUZUKI GK7BA GSF400 Inazuma Мотоцикл

DEN 2614.00
DEN 2904.00

Во форма достапна за нарачката


6019
945
6080
940
100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет На Боја Како Слики Материјал : Пластика
Лесно Да Се Инсталира
Заштитете го вашиот брзинометар од оштетување или нула
Користете АБС материјал за подобрување на школки цврстина и стабилност
Висок квалитет на брзинометар покрие материјал кој е траен и не е лесно да се скршени од striken или сонцето сјае
Погодни За : SUZUKI GK7 BA GSF400 Inazuma

Главните својства

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
B09071314
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.64kg
Објектот Дијаметар:
15cm

Избор на купувачот